Domů / Orientace ve velikostech a Výměny a vratky
Kategorie
Výrobci
Expert-sports.cz

Odběr novinek
Shop-UFC.cz

 

Orientace ve velikostech a Výměny a vratky

Pozor: Zboží z výprodeje, ve slevě a uvedené jako poslední kus není možné vrátit ani vyměnit, děkujeme za pochopení

Pokud by se Vám náhodou stalo, že by vám nevyhovovala velikost, můžeme zboží vyměnit za odpovídající nebo za něco jiného ze sortimentu (nejlépe) skladem. V takovém případě se napřed přesvědčte, jestli zboží je v požadované velikosti, kterou chcete vyměnit v nabídce a zašlete zboží v původním stavu do 14ti dnů od doručení na adresu našeho skladu (viz dole)  a připojte kopii faktury popřípadě lístek s požadavkem velikosti. Nejlépe spojeno s informací na mail - info@expert-sports.cz nebo objednavky@expert-sports.cz

Pokud by se stalo, že by vám došlo zboží poškozené zjevně ne z vaší viny, máte možnost uplatnit reklamaci. V takovém případě zašlete zboží zpět na naši adresu skladu ( uvedeno na faktuře nebo na obálce) Připojte kopii faktury. Popište důvod reklamace a sdělte nám číslo účtu kam bychom vrátili peníze za zboží (nikoli za poštovné) do 30ti dnů od uznání reklamace. 
Pozor si dejte na odtrhávání etiket a závěsných štítků, ramínek, popřípade jiných vysaček u zboží. Při poškození u této manipulace se zbožím nebude reklamace uznána. Zároveň není možné uznat reklamaci u zboží, které byste chtěli vrátit do 14ti dnů jako zjevně nošené.

Máte možnost také zboží do 14ti dnů od doručení zboží vrátit bez udání důvodu. V takovém případě zašlete zboží na adresu našeho skladu v původním stavu a připojte fakturu a číslo účtu kam vrátíme peníze za zboží.

Kontaktní adresa pro vrácení nebo výměnu zboží je : Expert Sport s.r.o , Vídeňská 50, 63900 Brno, tel 739511634. Zboží zpět musí být zasláno zákazníkem, který objednávku vytvořil a to po předchozím avizu na mail, bez dobírky a výhradně prostřednictvím kurýra DPD

Vrácení peněz lze uplatnit, pokud jsou dodrženy tyto podmínky:

  • Právo na vrácení peněz platí do 14dnů od doručení zboží.
  • Zboží nesmí být poškozené
  • Zboží musí být zabalené v původním obalu